Luxlex.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai

Naršydamas(-a) toliau sutinki su būtinaisiais slapukais. Taip pat gali sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Duomenų valdytojas yra MB „Luxlex“. Perskaityti privatumo politiką galite čia.

Pažymėti visus laukus

Apginti pareiškėjos interesai dėl Vilniaus AVMI sprendimo

Apginti pareiškėjos interesai dėl Vilniaus AVMI sprendimo


Apginti pareiškėjos interesai dėl Vilniaus AVMI sprendimo

Administracinėje byloje Nr. lk-904-815/2011 advokatas Kęstutis Ožiūnas atstovavo pareiškėjui, kuris konfrontavo su atsakovės, Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, skundo argumentais. Pareiškėjas siekė atmesti skundą ir palikti galioti mokesčių administravimo komisijos priimtą sprendimą.

Pareiškėjas nesutiko su Vilniaus AVMI patikrinimo aktu, kuriame buvo papildomai apskaičiuotos sumos, ir pateikė pastabas, tačiau jos nebuvo tenkinamos. Vilniaus AVMI nustatė, kad pareiškėjas turi sumokėti 174422 Lt pagrindinės skolos, 98132 Lt delspinigių bei 20% baudos – 34884 Lt.

Teismas, remdamasis Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymu, atmėtė Valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktą skundą kaip nepagrįstą. Šis sprendimas leido Kęstučiui Ožiūnui, pasižymintiam aukšta teisininko kompetencija, sėkmingai ginti pareiškėjo interesus ir užtikrinti teisinę pergalę savo klientui.

Byloje Nr. lk-904-815/2011 iškilo ginčas dėl Vilniaus AVMI sprendimo, tačiau dėl Kęstučio Ožiūno profesionalumo ir argumentuotos teisinės pozicijos teismas pripažino pareiškėjo teisumą ir atmetė atsakovės skundą, taip patvirtindamas teisinę pergalę pareiškėjo naudai.

LAUKIAME JŪSŲ

LAUKIAME JŪSŲ

Luxlex advokatų jungtinė veikla, vadovaujantis partneris Luxlex MB
Įmonės kodas: 305950073
Pvm mokėtojo kodas: LT100015904514
El. paštas: info@luxlex.lt
Telefono numeris: +370 690 64 533
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius

Susisiekite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Lokacija

Mūsų vieta

Darbo laikas

Mūsų darbo laikas

I-V: nuo 9 val. iki 19 val.
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame