Luxlex.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai

Naršydamas(-a) toliau sutinki su būtinaisiais slapukais. Taip pat gali sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Duomenų valdytojas yra MB „Luxlex“. Perskaityti privatumo politiką galite čia.

Pažymėti visus laukus

Civilinės bylos – asmeninio testamento patvirtinimas

Civilinės bylos – asmeninio testamento patvirtinimas


Civilinės bylos – asmeninio testamento patvirtinimas

Civilinėje byloje Nr. 2YT-1830-1000/2024 advokatas Linas Paulius Margevičius atstovavo pareiškėją, kuriai testatorė asmeniniu testamentu paliko visą savo turtą.

Asmeninis testamentas atitinka oficialųjų tik tuo atveju, jeigu nustatyta tvarka buvo perduotas saugoti notarui ar konsuliniam pareigūnui užsienyje. Jeigu asmeniniai testamentai nebuvo perduoti saugoti nurodytiems asmenims, jie turi būti per vienerius metus po testatoriaus mirties pateikti teismui ir jo patvirtinti.

Testatorė, sudarydama asmeninį testamentą, nurodė visus įstatymo numatytus rekvizitus, išskyrus testamento sudarymo vietą. Testamento sudarymo datos ir vietos nenurodymas daro testamentą negaliojantį tik tuo atveju, jeigu testamento sudarymo datos ir vietos negalima nustatyti kitais būdais ar jos nėra aiškios iš kitų aplinkybių.

Atsižvelgus į testatorės garbų amžių ir į tai, kad testamentas rastas testatorės namuose, galima pagrįstai spręsti, jog testatamentas sudarytas testatorės gyvenamojoje vietoje – todėl teismas nusprendė pareiškimą tenkinti ir patvirtinti asmeninį testamentą.

LAUKIAME JŪSŲ

LAUKIAME JŪSŲ

Luxlex advokatų jungtinė veikla, vadovaujantis partneris Luxlex MB
Įmonės kodas: 305950073
Pvm mokėtojo kodas: LT100015904514
El. paštas: info@luxlex.lt
Telefono numeris: +370 690 64 533
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius

Susisiekite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Lokacija

Mūsų vieta

Darbo laikas

Mūsų darbo laikas

I-V: nuo 9 val. iki 19 val.
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame