Bankroto teisė

Kai finansiniai iššūkiai tampa nepakeliami, tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims gali tekti įsitraukti į sudėtingą bankroto procesą. Tokioje situacijoje advokato pagalba ir patarimai yra neįšvengiami. Mūsų advokatai bankroto teisėje specializuojasi jau daugelį metų, todėl žino kaip šį nemalonų procesą palengvinti klientams.

Kodėl verta rinktis mus?

KonsultacijosKonsultuojame Lietuvos ir užsienio bendrovių klausimais, kurie apima bankroto proceso valdymą bei strategijų sudarymą.
Tyčinis bankrotasMūsų advokatai yra sėkmingai atstovavę klientus ir paneigę kaltinimus dėl tyčinio bankroto sukėlimo.
Bankroto administravimasMūsų advokatai yra sėkmingai administravę bankrotų procesus ir užtikrinę jų sklandžią eigą.

Advokato patarimas

Kada galima bankrutuoti?
Bankrutavimas yra teisinė procedūra, leidžianti įmonėms arba fiziniams asmenims, kurie negali patenkinti savo finansinių įsipareigojimų, išvengti nesugebėjimo mokėti skolas ir atstatyti savo finansinę padėtį. Bankrutavimo procesą reglamentuoja įstatymai ir teisiniai aktai.
Įmonių bankrutavimas
Įmonės gali pateikti prašymą dėl bankroto teismui, jei jos negali patenkinti savo įsipareigojimų ir nėra galimybių finansiškai atsitiesti. Bankroto procedūra gali lemti įmonės likvidaciją arba jos restruktūrizavimą.
Fizinių asmenų bankrutavimas
Fiziniai asmenys taip pat gali kreiptis į teismą dėl bankroto, jei susiduria su rimtomis finansinėmis problemomis ir negali sumokėti skolų. Tokios procedūros metu gali būti siekiama sumažinti skolas.
Teismo sprendimas
Bankroto procesas yra sudėtingas ir jis vyksta teismuose. Teismas priima sprendimą pagal bankroto įstatymus ir atsižvelgia į įmonės arba fizinio asmens finansinę padėtį.

LAUKIAME JŪSŲ

LAUKIAME JŪSŲ

Luxlex advokatų jungtinė veikla, vadovaujantis partneris Luxlex MB
Įmonės kodas: 305950073
Pvm mokėtojo kodas: LT100015904514
El. paštas: info@luxlex.lt
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius

Susisiekite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Lokacija

Mūsų vieta

Darbo laikas

Mūsų darbo laikas

I-V: nuo 9 val. iki 19 val.
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame