Baudžiamoji teisė

Luxlex advokatai yra aukščiausio lygio teisės specialistai, turintys ilgametę patirtį baudžiamosios teisės srityje. Mūsų advokatai teikia profesionalią teisinę pagalbą, užtikrindami jūsų teisių apsaugą baudžiamosios teisės srityje. Pradedant nuo faktinio sulaikymo momento, mūsų advokatai susitinka su klientu konfidencialiai, dalyvauja visose ikiteisminio ir teisminio proceso stadijose, ruošia visus procesinius dokumentus, esant poreikiui, bendradarbiauja su Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos ekspertų sąrašuose esančiais tam tikrų sričių teismo ekspertais, rengia skundus aukštesniems prokurorams bei dalyvauja apeliaciniuose ir kasaciniuose procesuose – Lietuvos Aukščiausiame Teisme. Patikėkite savo teisines problemas specialistams!

Kodėl verta rinktis mus?

Stipri bylos strategijaDarome viską, kad pasiekti geriausius rezultatus savo klientams, todėl pasitelkiame reikalingų sričių specialistų komandą. Kiekvienai bylai, įvertinus visas aplinkybes bei kliento unikalumą yra sudaroma individuali strategija, esant poreikiui į bylą yra įtraukiami tam tikrų sričių ekspertai, o klientui pageidaujant – sudaromi proceso šalių psichologiniai portretai.
Diskrecija ir konfidencialumasSuprantame, kad baudžiamosios bylos yra iššūkis. Mes pasirūpiname visišku konfidencialumu, apsauga ir informacijos saugojimu. Esant poreikiui, užtikriname, kad Jūsų apsilankymai mūsų advokatų kontoroje būtų nepastebimi.
Palaikymas ir partnerystėMes siekiame ne tik geriausio bylos rezultato, tačiau ir palengvinti Jūsų psichologinę naštą ikiteisminio tyrimo ar baudžiamojo proceso metu. Būtent todėl mūsų kontoroje esate visada laukiami su skania kava ir užkandžiais, o Luxlex klientų sistemoje matote tiesioginį advokatų darbą savo byloje.
Narkotinių medžiagų bylosTurime sukaupę specifinę patirtį narkotinių medžiagų bylose ir išmano šios srities subtilybes bei iššūkius. Šios srities klientams yra suteikiamas ypatingas dėmesys ir teisinis atstovavimas, kurį lydi aukštos kvalifikacijos profesionalai. Užtikriname klientams konfidencialumą ir dedame visas pastangas, kad pasiekti optimalų ir kliento lūkesčius atitinkantį rezultatą.
Vairavimas, kai vairuoja neblaivus asmuoJau daugelį metų gina asmenis dėl vairavimo neblaiviems. Per daugelį metų yra suformuota daug teisinių precedentų, kai mūsų advokatams pavyko nutraukti ikiteisminius tyrimus ar taikyti laidavimo galimybę tokiems asmenims.
SukčiavimasJau daugiau nei 12 metų mūsų advokatai skiria didelį dėmesį klientams, kurie yra įtariami arba jiems yra pareikšti kaltinimai dėl sukčiavimo arba panašių nusikalstamų veikų. Šiems klientams yra suteikiamas ypatingas dėmesys ir pritaikomus mūsų teisės profesionalų sukauptos praktinės žinios, siekiant geriausio bylos rezultato bei kliento lūkesčių pateisinimo.

Advokato patarimas

Ar muštynės gali turėti teisinių pasekmių?
Taip. Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso nuostatas, tas, kas mušdamas žmogų sukėlė jam fizinį skausmą ar nežymiai sutrikdė sveikatą, gali būti baudžiamas viešaisiais darbais ar netgi laisvės atėmimu iki dviejų metų. Bausmės dydis priklauso nuo įvairių aplinkybių, tokių kaip nukentėjusio asmens amžius bei giminystės ryšiai. Kiekvienu atveju yra vertinamos įvairios lengvinančios bei sunkinančios aplinkybės ir yra paskiriama atitinkama bausmė. Svarbu paminėti, jog už šią veiką asmuo atsako tik tuo atveju, jeigu yra nukentėjusio asmens skundas, jo teisėto atstovo pareiškimas ar kai ikiteisminis tyrimas pradėtas nustačius smurto artimoje aplinkoje požymių.
Jeigu muštynės baigiasi ne tik fizinio smurto sukėlimu bet ir sunkiu sveikatos sutrikdymu, gali grėsti netgi laisvės atėmimo iki dvylikos metų bausmė. Ši bausmė taip pat yra skiriama atitinkamai nuo įvairių aplinkybių, taip pat yra pasveriamos lengvinančios bei sunkinančios veikos aplinkybės.

LAUKIAME JŪSŲ

LAUKIAME JŪSŲ

Luxlex advokatų jungtinė veikla, vadovaujantis partneris Luxlex MB
Įmonės kodas: 305950073
Pvm mokėtojo kodas: LT100015904514
El. paštas: info@luxlex.lt
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius

Susisiekite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Lokacija

Mūsų vieta

Darbo laikas

Mūsų darbo laikas

I-V: nuo 9 val. iki 19 val.
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame