Draudimo teisė

Draudimo teisė yra specifinė ir nišinė teisinių paslaugų sritis, kuri remiasi į faktinių aplinkybių tyrimą ir išsamų žalos nustatymą bei vertinimą. Mūsų advokatai šioje srityje išsiskiria ilgamete patirtimi bei nuosekliu darbu siekiant rezultato, kuris pateisintu klientų lūkesčius.

Kodėl verta rinktis mus?

Patirtis ir teisės specialistų komandaSpecializuojamės draudimo teisėje jau daugiau nei 11 metų, konsultuojame ir atstovaujame ginčuose su draudimo kompanijomis.
PrioritetaiSkiriame didelį dėmesį kliento norams, užtikriname, kad sutartys atitiktų įstatymo reikalavimus ir apsaugotų kliento teises.
MediacijaTeikiame mediatorių paslaugas, siekiant taikiai išspręsti ginčus tarp šalių.
Palaikymas ir partnerystėSiekiame ne tik geriausio bylos rezultato, bet ir palengvinti klientų psichologinę naštą, suteikdami malonią aplinką.
Konsultavimas dėl sutarčiųNuolat konsult uojame klientus dėl draudimo kompanijų siūlomų sutarčių, atkreipdami dėmesį į sutarčių sąlygas.
Ginčai ir teisminiai procesai su draudimo kompanijomisAtstovaujame klientus ikiteisminiuose ginčuose ir teisminiuose procesuose, kai kyla nesutarimų su draudimo kompanijomis.

Advokato patarimas

Ar gali draudimo įmonė atsisakyti padengti išlaidas?
Draudimo įmonė tam tikrais atvejais gali atsisakyti padengti išlaidas. Tai priklauso nuo konkrečių draudimo sąlygų, draudimo įvykio aplinkybių ir kitų faktorių. Pagrindiniai atvejai, kai draudimo įmonė gali atsisakyti išmokėti draudimo sumą:
• Draudėjas pažeidė draudimo sutarties sąlygas ar neteisingai pateikė informaciją;
• Draudimo įvykio aplinkybės neatitinka sąlygų, numatytų draudimo sutartyje;
• Draudėjas nuslėpė svarbią informaciją arba iškreipė faktus, siekdamas gauti draudimo išmoką.
Svarbu atkreipti dėmesį, kad kiekvienas draudimo atvejis yra unikalus, ir atsisakymo mokėti draudimo sumą pagrindai priklauso nuo konkrečių draudimo sąlygų. Draudimo įmonė turi įvertinti įvykio aplinkybes ir patikrinti, ar jos atitinka draudimo sutartyje nustatytas sąlygas.

LAUKIAME JŪSŲ

LAUKIAME JŪSŲ

Luxlex advokatų jungtinė veikla, vadovaujantis partneris Luxlex MB
Įmonės kodas: 305950073
Pvm mokėtojo kodas: LT100015904514
El. paštas: info@luxlex.lt
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius

Susisiekite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Lokacija

Mūsų vieta

Darbo laikas

Mūsų darbo laikas

I-V: nuo 9 val. iki 19 val.
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame