Klientų patirtis aukščiausiame lygyje: Luxlex klientų sistemos galimybės

Nuotraukos šaltinis: vecteezy.com

Skaitymo trūkmė: 2 minutės

Sukurta: 2024-01-16

Kategorija: Teisinė technologija ir inovacijos

Klientų patirtis aukščiausiame lygyje: Luxlex klientų sistemos galimybės


Nuotraukos šaltinis: vecteezy.com

Skaitymo trūkmė: 2 minutės

Sukurta: 2024-01-16

Kategorija: Teisinė technologija ir inovacijos

Klientų patirtis aukščiausiame lygyje: Luxlex klientų sistemos galimybės

Mūsų klientai mums yra labai svarbūs, todėl siekiame geriausio klientų aptarnavimo. Mūsų administratorė visada atsako į Jūsų elektroninius laiškus bei skambučius, suteikia pagalbą trumpais teisiniais klausimais, o esant poreikiui, užregistruoja konsultacijai su advokatu, kuris specializuojasi atitinkamoje teisės srityje.

Apsilankymas mūsų kontoroje
Atvykus į Luxlex kontorą, Jus pasitiks mūsų administratorė, kuri su mielu noru Jums padarys kavos ar arbatos, bei pavaišins saldumynais. Advokatai konsultacijas teikia sandariuose kabinetuose, izoliuojančiuose garsą, todėl galite būti užtikrinti, kad Jūsų suteikta informacija bus konfidenciali ir žinoma tik Jus konsultuojančiam bei atstovaujančiam advokatui.

Klientų sistema – patogus būdas stebėti bylos eigą
Luxlex turi klientų sistemą, kurioje galite stebėti savo bylos eigą realiu laiku. Tokiu būdu, visada žinosite, kurioje stadijoje yra Jūsų byla bei kokie veiksmai yra atliekami, siekiant apginti Jūsų interesus. Klientų sistemoje matysite procesinius dokumentus, susijusius su Jūsų byla, taip pat matysite, už kokias paslaugas yra mokami pinigai. Visada būsite informuojami apie esminius bylos atnaujinimus SMS pranešimu. Jūsų bylos informacija bus matoma tik Jums ir Jus atstovaujančiam advokatui.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie savo bylą, visada galite skambinti į adminsitraciją, o mes užregistruosime Jūsų skambutį ir advokatas artimiausiu metu su Jumis susisieks bei atsakys į Jums kylančius klausimus.

Teisinė pagalba bet kuriuo paros metu – Luxlex AI robotukas
Esant poreikiui, bet kuriuo paros metu galite užduoti klausimus Luxlex AI robotukui, kuris suteiks bendro pobūdžio atsakymus į Jūsų teisinius klausimus su dirbtinio intelekto pagalba. Mūsų robotukas yra tiesiogiai sujungtas su visais pasaulio teisiniais aktais ir reguliariai atnaujinamas kas 3 dienas, kad galėtų užtikrinti aukščiausią kokybę. Žinoma, Luxlex AI robotukas teikia tik bendro pobūdžio atsakymus, todėl, siekiant tikslaus atsakymo, gali būti reikalinga advokato, kuris galėtų išanalizuoti konkrečiai Jūsų situaciją ir pateikti tikslesnius sprendimo būdus, pagalba.

Mes labai vertiname Jūsų pasitikėjimą ir tikimės, kad mūsų paslaugos atitiks Jūsų lūkesčius. Dėkojame, kad renkatės naudotis mūsų teisinėmis paslaugomis!

LAUKIAME JŪSŲ

LAUKIAME JŪSŲ

Luxlex advokatų jungtinė veikla, vadovaujantis partneris Luxlex MB
Įmonės kodas: 305950073
Pvm mokėtojo kodas: LT100015904514
El. paštas: info@luxlex.lt
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius

Susisiekite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Lokacija

Mūsų vieta

Darbo laikas

Mūsų darbo laikas

I-V: nuo 9 val. iki 19 val.
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame