Luxlex.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai

Naršydamas(-a) toliau sutinki su būtinaisiais slapukais. Taip pat gali sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Duomenų valdytojas yra MB „Luxlex“. Perskaityti privatumo politiką galite čia.

Pažymėti visus laukus

Reali bausmė pakeista bausmės atidėjimu

Nuotraukos šaltinis:

Skaitymo trūkmė: 1 minutė

Sukurta: 2024-03-08

Reali bausmė pakeista bausmės atidėjimu


Nuotraukos šaltinis:

Skaitymo trūkmė: 1 minutė

Sukurta: 2024-03-08

Reali bausmė pakeista bausmės atidėjimu

Vilniaus miesto apylinkės teisme advokatas Stasys Karvelis atstovavo M. D., kuris buvo nuteistas už dokumentų klastojimą ir jų panaudojimą. M. D., apeliaciniu skundu, prašė panaikinti Vilniaus miesto apylinkės teismo nuosprendį. Nuteistasis pabrėžė, jog teismas nepakankamai atsižvelgė į jo onkologinę ligą ir asmenybės sutrikimą, todėl turėtų būti taikomas Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso (BK) 75 straipsnis.

M. D. argumentavo, kad jo sveikatos būklė leidžia atidėti bausmės vykdymą arba skirti bausmę, nesusijusią su laisvės atėmimu, kaip siūlė prokuroras. Teismas, remdamasis LR BK 641 straipsniu, sumažino laisvės atėmimo bausmę vienu trečdaliu ir nustatė šešių mėnesių laisvės atėmimą. Pagal LR BK 75 straipsnio 1 dalį, M. D. laisvės atėmimo bausmės vykdymą atidėjo vieneriems metams.

Be to, remiantis LR BK 75 straipsnio 2 dalies 8 punktu ir 71 straipsnio 1 dalimi, M. D. per laisvės atėmimo bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį paskirta įmoka – 5 minimalių gyvenimo lygių (MGL) dydžio (188,30 Eur) įmoka į nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą. Taip pat jam uždrausta palikti gyvenamąją vietą ir išeiti už miesto ribų be atitinkamos institucijos leidimo.

LAUKIAME JŪSŲ

LAUKIAME JŪSŲ

Luxlex advokatų jungtinė veikla, vadovaujantis partneris Luxlex MB
Įmonės kodas: 305950073
Pvm mokėtojo kodas: LT100015904514
El. paštas: info@luxlex.lt
Telefono numeris: +370 690 64 533
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius

Susisiekite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Lokacija

Mūsų vieta

Darbo laikas

Mūsų darbo laikas

I-V: nuo 9 val. iki 19 val.
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame