Šeimos teisė

Luxlex advokatai yra aukščiausio lygio teisės specialistai, turintys ilgametę patirtį šeimos teisės srityje. Mūsų prioritetas – užtikrinti jūsų teisių apsaugą ir pasinaudojant visa sukaupta teisine patirtimi bei žiniomis užtikrinti kliento lūkesčius atitinkanti rezultatą. Mes įsitraukiame į kliento šeimos ginčą nuo pirmos konsultacijos ir veiksmų plano sudarymo iki galutinio teismo sprendimo. Siekiame naudingiausio sprendimo savo klientui, todėl teikiame profesionalias mediacijos paslaugas, atstovaujame ginčuose dėl vaiko išlaikymo bei gyvenamosios vietos nustatymo. Patikėkite savo teisines problemas specialistams!

Kodėl verta rinktis mus?

Patirtis šeimos teisės srityjeSpecializuojamės šeimos teisėje, teikiame konsultacijas skyrybų ir šeimos ginčuose tarptautiniu mastu.
PrioritetaiSkiriame dėmesį kliento norams skyrybų bylose, ypatingai kai yra nepilnamečių vaikų.
MediacijaTeikiame mediatorių paslaugas, sprendžiame ginčus taikiai.
Palaikymas ir partnerystėSiekiame ne tik geriausio bylos rezultato, bet ir palengvinti psichologinę naštą.
Ikivedybinės ir povedybinės sutartysKlientams teikiame patarimus dėl sutarčių parengimo, siekdami apsaugoti jų turtą.
Tarptautinės skyrybosAtstovaujame klientus, kai sutuoktiniai ir jų turtas yra skirtingose valstybėse.

Advokato patarimas

Kaip yra paskiriama vaiko gyvenamoji vieta?
Lietuvoje vaiko gyvenamoji vieta dažniausiai nustatoma teismo sprendimu. Pirmiausia, tėvai gali bandyti pasiekti susitarimą dėl vaiko gyvenamosios vietos be teisinio ginčo. Jie gali susitarti tarpusavyje ir pateikti teismui susitarimą dėl vaiko gyvenamosios vietos. Jei tėvai nesutaria dėl vaiko gyvenamosios vietos, teismas gali priimti šį sprendimą. Teismas įvertina visus atitinkamus faktus ir veiksnius, įskaitant tėvų ir vaiko norus (jei jis gali išreikšti savo valią), vaiko gerovę, tėvų gebėjimus rūpintis vaiku, socialinę aplinką ir kitus svarbius veiksnius.
Pagal surinktus įrodymus ir įvertinus visas aplinkybes, teismas priima sprendimą dėl vaiko gyvenamosios vietos. Sprendime nustatoma, kur ir su kuo vaikas gyvens, numatomos tėvų teisių ir pareigų pasiskirstymo sąlygos. Teismas orientuojasi į vaiko gerovę ir interesus, siekdamas užtikrinti, kad vaikas augtų saugioje ir sveikoje aplinkoje.

LAUKIAME JŪSŲ

LAUKIAME JŪSŲ

Luxlex advokatų jungtinė veikla, vadovaujantis partneris Luxlex MB
Įmonės kodas: 305950073
Pvm mokėtojo kodas: LT100015904514
El. paštas: info@luxlex.lt
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius

Susisiekite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Lokacija

Mūsų vieta

Darbo laikas

Mūsų darbo laikas

I-V: nuo 9 val. iki 19 val.
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame