Apie mus

Luxlex Law Firm siekdami apginti savo klientų teises ir teisėtus interesus, teisines paslaugas teikia visoje Europoje, visose institucijose bei visų instancijų teismuose.

Mūsų advokatų teikiamos teisinės paslaugos yra orientuotos į aukščiausio lygio klientų aptarnavimo kokybę, individualų dėmesį bei ypatingą profesionalumą, siekiant, kad kiekvieno kliento lūkesčiai būtų pateisinti.

Mūsų komandos tikslas yra išspręsti Jūsų teisines problemas, suteikti ne tik teisinę pagalbą, bet ir visapusišką Jūsų interesų apsaugą.

Siekiant įgyvendinti visus kliento lūkesčius, mūsų advokatų kontora kelia ypatingai aukštus reikalavimus kiekvienam kolektyvo nariui.
Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų klientus aptarnautų tik aukščiausios teisinės kvalifikacijos specialistai, turintys praktinę advokato patirtį.

Luxlex advokatų kontora užtikrina malonią klientų patirtį nuo pat pirmo apsilankymo mūsų kontoroje – klientai džiaugiasi maloniu ir konfidencialiu pasitikimu, skania kava ir profesionaliu bei išsamiu pokalbiu su Jų problemai spręsti reikalingu teisės specialistu.Luxlex advokatų jungtinės grupės partneriai

Stasys Karvelis

S. Karvelis
El. paštas: stasys.karvelis@luxlex.lt
Kalbos: LT, RU
Išsilavinimas: Teisės magistro kvalifikacinis laipsnis
Adv. Stasys Karvelis daugelį metų rinko baudžiamosios teisės patirtį LR prokuratūroje, atstovavo klientus didelio atgarsio sulaukusiose baudžiamosiose bylose. S. Karvelis laisvalaikiu dalyvauja aukštųjų mokyklų organizuojamuose mokymuose studentams, kuriems padeda suvokti baudžiamųjų bylų procesų eigą. Kolegos S. Karvelį apibūdina kaip itin ramaus būdo, gebantį ramiai spręsti konfliktines situacijas.

Kęstutis Ožiūnas

K. Ožiūnas
El. paštas: kestutis.oziunas@luxlex.lt
Kalbos: LT, RU
Išsilavinimas: Teisės magistro kvalifikacinis laipsnis
Adv. Kęstutis Ožiūnas yra sukaupęs itin didelę patirtį baudžiamosiose bylose, specializuojasi itin sunkiose nusikalstamose veikose, administracinėse bylose bei verslo teisės ginčuose. K. Ožiūnas laisvalaikiu domisi verslo aktualijomis ir nuolatos gilina verslo ir baudžiamosios teisės žinias. Kolegos K. Ožiūną apibūdina kaip aukščiausio lygio teisės profesionalą, gebantį tvirtai atstovėti savo nuomonę ir kliento interesus.

Linas Paulius Margevičius

L. Margevičius
El. paštas: linas.margevicius@luxlex.lt
Kalbos: LT, EN, RU, PL
Išsilavinimas: Teisės magistro kvalifikacinis laipsnis
Adv. Linas Margevičius specializuojasi įvairiose civilinės teisės srityse - šeimos ir verslo ginčuose. Advokatas yra sukaupęs daugelio metų patirtį valdant valstybės objektus ir sprendžiant ypatingai plataus mąsto bylas. Laisvalaikiu L. Margevičius domisi žvejyba bei laisvalaikiu gamtoje.

Marius Ruzas

M. Ruzas
El. paštas: marius.ruzas@luxlex.lt
Kalbos: LT, EN, RU
Išsilavinimas: Teisės magistro kvalifikacinis laipsnis
Adv. p. Marius Ruzas specializuojasi verslo teisės ikiteisminiuose ir teisminiuose ginčuose Lietuvoje, medicinos teisėje. M. Ruzas yra baigęs ne tik teisės magistro studijas, tačiau ir medicinos, todėl ypatingai didelę gyvenimo dalį praleido rinkdamas patirtį medicinos teisės srityje. Laisvalaikiu M. Ruzas domisi verslo aktualijomis, įvairiomis inovacijomis – dirbtiniu intelektu, informacinėmis technologijomis. Kolegos M. Ruzą apibūdina kaip ramaus būdo, nuoširdų ir itin darbui atsidavusį teisės profesionalą.

Algirdas Tomas Parulis

A. Parulis
El. paštas: algirdas.parulis@luxlex.lt
Kalbos: LT, EN, RU, PL, ES
Išsilavinimas: Teisės magistro kvalifikacinis laipsnis
Adv. p. Algirdas Parulis specializuojasi statybų, architektūros, žemės teisės srityje. A. Parulis yra sukaupęs patirtį ne tik Lietuvos Advokatūroje, tačiau ir notarų biure. A. Parulis turi ypatinga patirtį statybų teisės srityje, dirbant su ypač didelėmis sutartimis ir objektais. Laisvalaikiu A. Parulis domisi interjero dizainu ir investicijomis į nekilnojamąjį turtą.

Administracija

Viktorija Griškaitė

V. Griskaite
El. paštas: info@luxlex.lt
Kalbos: LT, EN
Išsilavinimas: Teisės magistro kvalifikacinis laipsnis

Vadovai

Luxlex advokatų jungtinės grupės vadovaujantis partneris Luxlex MB - Goda Avižienė
El. paštas: goda@luxlex.lt

LAUKIAME JŪSŲ

LAUKIAME JŪSŲ

Luxlex advokatų jungtinė veikla, vadovaujantis partneris Luxlex MB
Įmonės kodas: 305950073
Pvm mokėtojo kodas: LT100015904514
El. paštas: info@luxlex.lt
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 82A, Vilnius

Susisiekite

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

Lokacija

Mūsų vieta

Darbo laikas

Mūsų darbo laikas

I-V: nuo 9 val. iki 19 val.
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame